home home goldenline rss

Jeden z założycieli klubu Toastmasters Poznań - jednego
z 11 700 klubów zrzeszonych w międzynarodowej orga- nizacji, której celem jest szerzenie umiejętności przema- wiania i przewodzenia (speaking & leadership). (więcej...)

Jestem w BNI :)

Zmiana miejsca na większy lokal. Spotkanie odbyło się w Restauracji Massimiliano Ferreto przy Placu Wolności 14. Mając już doświadczenia z poprzedniego spotkania na miejsce przybyłem prawie 15 minut przed czasem. Okazało się, że nie byłem nawet jednym z pierwszych.

Tak samo jak poprzednio przybywających witali Grzegorz Turniak oraz Dariusz Giemza. Tym razem miałem dużo więcej czasu na rozmowy i poznanie obecnych na spotkaniu osób. Najbardziej utkwił mi w pamięci Rafał Łożyński z firmy Varico i jego rozwiązania programistyczne oraz system nawigacji NaviExpert.

Już podczas spotkania podjąłem decyzję o przystąpieniu do pierwszego klubu BNI Poznań. Wypełniłem aplikację którą przekazałam na ręce prezesa BNI pana Grzegorza Turniaka oraz wniosłem stosowną opłatę.

Jestem w BNI 🙂 Teraz jako pełnoprawny członek zobaczę jaką efektywnością charakteryzują się takie organizacje networkiongowe. Jestem bardzo dobrej myśli!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Spam protection by WP Captcha-Free