home home goldenline rss

Jeden z założycieli klubu Toastmasters Poznań - jednego
z 11 700 klubów zrzeszonych w międzynarodowej orga- nizacji, której celem jest szerzenie umiejętności przema- wiania i przewodzenia (speaking & leadership). (więcej...)

Od Matrixa do nieruchomości

Wiele lat temu wpadł mi ręce dyskowy e-zin (gazeta dystrybuowana na dyskietce, płycie CD). Taki protoplasta obecnych newsletterów. Ów e-zin zawierał recenzję książki. Coś mi wewnątrz mówiło kup ją, kup koniecznie, będzie dla Ciebie ważna. Jak odczułem tak zrobiłem. W jednej z niewielu w tamtym okresie księgarni internetowych dokonałem zakupu.

Pozycja szybko i sprawnie dotarła. Już po kilkunastu stronach wiedziałem, że ta idea jest dla mnie. Przeczytałem ją jednym tchem, ciągle w duchu krzycząc „kurcze jest inaczej niż sądziłem, niż mnie uczono” to jak łykanie „magicznej” tabletki w filmie Matrix. Łykasz – tu czytasz książkę – i przejrzysz na oczy. Ziarno trafiło na suchy ale podatny na zmianę grunt. Wyrosło dając mi obraz na to, że każdy kij ma dwa końce a ja tkwiłem na jego jednym końcu nie zdając sobie sprawy z istnienia drugiego. Od tego czasu staram się szukać i dostrzegać końce „kija” nie ważne gdzie na nim tkwię.

I tak w ogromnym skrócie Robert Kiyosaki skuteczne wstrząsnął moim światopoglądem w swojej książce „Bogaty Ojciec, Biedny Ojciec” a potem w pozostałych z tej serii. Na tyle skutecznie, że wybrałem się także na szkolenie prowadzone przez niego osobiście. I zakończyłem spektakularnie pracę na etacie 🙂

Dziś wiem czym jest idea dochodu pasywnego. Z sukcesem wdrożyłem ją i w świecie e-biznesu. E-biznes wymaga dużo zachodu, pilnowania i ciągłego trzymania ręki na szybko bijącym pulsie zmian. A to potrafi zmęczyć. Nie samym tylko e-biznesem człowiek żyje. Jest świat który nie gna tak szybko, nie zmienia się z sekundy na sekundę, nie ma tak ogromnego przyrostu wiedzy i rozwoju technologii. A przynosi stabilne dochody. To świat nieruchomości.

Dla mnie to był świat obcy w porównaniu do internetu. Do czasu aż poznałem inwestora, rentiera. Człowieka będącego jak ja efektem książki Roberta Kiyosakiego. I to jakim efektem on po prostu zrobił to o czym ja w „bogatym Ojcu” przeczytałem a zrobiłem tylko 1x. On zainwestował w nieruchomości wiele razy. Opanował ten świat tak jak ja opanowałem przepastny świat internetu.

Piotr Hryniewicz jest praktykiem inwestowania w nieruchomości, człowiekiem za którym stoją tuziny inwestycji w nieruchomości. Znamy się oboje i korzystamy z swojej wiedzy: ja z jego on z mojej. Mam przyjemność praktykować dziedzinę inwestowania w nieruchomości pod okiem znakomitego praktyka. A sam pewnie doskonale wiesz, jak ważne jest posiadać za mentora osobę o ogromnym zasobie wiedzy, której pomoc, w tak dla mnie do niedawna obcym temacie, pozwala mi szybko iść do przodu. Co najważniejsze, nie muszę uczyć się tylko na własnych błędach a tak naprawdę mogę ich skutecznie unikać.

Po namowach i zastanowieniu Piotr postanowił dzielić się wiedzą z inwestowania w nieruchomości poprzez szkolenia otwarte. A prosto i cierpliwie mówić on potrafi jak mało kto. Inwestowanie w nieruchomości to bardzo intratne zajęcie szczególnie, jeśli robi się to z głową. Żeby być skutecznym inwestorem, trzeba mieć solidną podstawę edukacyjną. Polecam szkolenie na którym także ja i mój wspólnik będziemy, gdyż stawiamy coraz pewniejsze kroki w zarabianiu na nieruchomościach (kliknij poniżej):

Inwestowanie w nieruchomości – szkolenie z inwestorem

Gdyby szkolenie było za darmo nie miał byś motywacji by tą wiedzę przekuć w pieniądze. Dla czytelników mojego bloga dostałem kupon rabatowy. Wpisując podczas rejestracji kod rabatowy ADP128 otrzymasz ponad 200 zł zniżki. Ale to nie zniżka jest najważniejsza a wiedza praktyczna jaką nauczysz się stosować i kontakt z inwestorem. Dla mnie najważniejszy z kontaktów w moim grubym wizytowniku.

Inwestowania tak jak pływania czy jazdy samochodem można się nauczyć. A im lepszy nauczyciel tym większe i szybsze efekty! A Piotra, Piotra poznałem na jednej z konferencji, wystarczyło zagadać… Nigdy nie wesz kto koło ciebie siedzi.

4 odpowiedzi na „Od Matrixa do nieruchomości

 1. Paweł Stachyra

  Bardzo dobry wpis, jestem naprawdę pod wrażeniem. Ogarnął mnie podziw, szacunek. Rozumiem doskonale o czym Pan pisze, nie przeczytałem wprawdzie książki Kiyosakiego, ale inną podobną i też propaguję taki sposób wsparcia oraz inwestowania.
  Jednak niestety, nie stać mnie obecnie na udział w szkoleniu Pana Piotra Hryniewicza.:( A szkoda…

 2. Śpicie w nocy zaniepokojeni zaliczenia? * Jeśli szukasz pieniędzy na rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej? * Szukasz pożyczki
  realizacji dużych projektów?

  Roswitha G. Allen Finanse i Kredyt Inca.

  Ubiegać się o pożyczki na 3% stopy procentowej.

  W przeciwnym przypadku skontaktuj się z nami poprzez e-mail: (tombradinvestment@gmail.com)

 3. Am so glad i got my loan from Mr Williams few days ago if not for him i wouldn’t have been able to pay my fees,friends if you need an urgent,business or personal loan kindly contact him via this Email: willianloanfirm6@gmail.com

 4. Dear Customer
  Are you a businessman or woman? Are you in any financial stress
  or you
  need money to start their own business? Do you have a low credit
  score
  and it is hard to get a loan from banks premises and other financial
  institutions?
  a) Personal Loan, Business Expansion.
  b) Business Start-up and education.
  c)Debt consolidation .
  d) Hard Money Loans.
  However, our method offers the possibility to indicate the amount
  loan
  needed and also the duration you can afford to complete repayment
  of
  the loan with an interest rate of 3%.
  This gives you a real chance to obtain the necessary funds. The
  Interested candidates should complete the details below:
  Your personal information
  Your name :__________
  Sex: ______________
  Your country :_______________
  Your address :_________________
  Your profession :_________________
  Your marital status :_________________
  Current status of the workplace :____________
  Mobile number :________________
  Monthly Income :______________
  Amount Needed :______________
  Loan Duration :_____________________
  Zip :____________________
  Purpose of loan :____________________
  E-mail :_____________________
  Waiting for reply by the Email-contact; smithgarrygarry@gmail.com
  Best regards,
  Mr. Smith (CEO)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *