home home goldenline rss

Jeden z założycieli klubu Toastmasters Poznań - jednego
z 11 700 klubów zrzeszonych w międzynarodowej orga- nizacji, której celem jest szerzenie umiejętności przema- wiania i przewodzenia (speaking & leadership). (więcej...)

Moja Konferencja [+Nieprzyzwoity Bonus]

/Czytając to tracisz szansę na Bonus jaki jest u dołu strony/

To był wielki wysiłek. Za kilka konferencja. Sala zapełniona, pozostało kilka sztuk biletów. 17 listopada o godzinie 9.oo rozpoczniemy konferencję Professional Business Image występem utalentowanych dziewczyn tworzących Kwartet OWEE. Taka dawka nastroju i inspiracji pięknem muzyki do dalszego intensywnie bogatego w wartość dnia.

Kwartet OWEE

Konferencję poprowadzą Anna Diller i Łukasz Kościński. Moi dobrzy znajomi z klubu Toastmasters Poznań.

Zaprosiłem 6 prelegentów. Najdalej z Londynu dotrze do nas Marek Jankowski. Marka podziwia od lat, razem z Pawłem Tkaczykiem tworzą legendarny już podcast Mała Wielka Firma.  Oto oni i to o czym powiedzą:

Prelegenci Konferencji

Zapraszam bo gwarantuję, że to co usłyszysz – ta wiedza, przyda się i da efekty biznesowe.

BONUS

Jestem współautorem książki „Biblia e-Biznesu 2„.
Jestem współorganizatorem powyższej konferencji Professional Business Image.
A to oznacza, że jest moc którą mogę użyć 🙂

Mam jeszcze 3 sztuki egzemplarzy autorskich książki. Utworzyłem kod: AdamPioch który daje 30% rabatu. Dla 2 pierwszych osób które zakupią bilet z użyciem powyższego kodu przywiozę i wręczę im osobiście wraz z dedykacją na konferencji „Biblię e-Biznesu 2”. Dodatkowo zbiorę w niej autografy współautorów którzy będą na konferencji. A trzecią książkę dam ostatniej osobie która kod użyje. Tym sposobem nawet ostatni będą pierwszymi 🙂

Sama książka to koszt ponad 120 zł. A teraz przy odrobinie szybkości możesz mieć w podobnej cenie bilet na konferencję i książkę.

Dziwi mnie, że to jeszcze czytasz 🙂

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *